Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

Standartinių paslaugų valdymo posistemė

Posistemė sukurta viešbučių, masažo kabinetų, stomatologijos kabinetų, soliariumų, sveikatingumo centrų ir k.t. poreikiams.

Specialiame modulyje yra aprašomos tipinės paslaugos: trukmė, paslaugos aprašymas, naudojami resursai, kaina, priskiriami paslaugą atliekantys ir kontroliuojantys asmenys.

Registratoriai gali rezervuoti paslaugas kalendoriuje, priskirti klientus, sukurti V.I.P. klientams prisijungimus, koordinuoti paslaugą atliekančių asmenų darbą.

Posistemė yra sujungta su ataskaitų moduliu, kalendoriumi, užduotimis, aktyvių užduočių / susitikimų / laiškų santraukos moduliu, adresų knygelės, dokumentų valdymo moduliu.

Registratoriai mato visus darbuotojų, resursų kalendorius. Paslaugą atliekantys asmenys gali jungtis prie sistemos ir mato jiems priskirtas atlikti paslaugas (pradžios, pabaigos laiką, instrukcijas, kliento duomenis, naudojamas priemones). Klientai gali jungtis prie sistemos ir matyti jiems numatytas paslaugas, paslaugų istoriją, atsispausdinti paslaugų aprašymus, sąskaitas, bilietus ir pan. Vadovai gali matyti kiekvieno darbuotojo užimtumą, apskaičiuoti uždirbamas pajamas.

Apie paslaugą elektroniniu paštu ar SMS žinute galima kurti priminimus klientams ar paslaugą atliekantiems asmenims.

Septynių valandų programa: licencijų normalizavimas, nuvalymas, operacinės sistemos atnaujinimas, nemokamų pagalbinių programų įdiegimas.
Pilnas asmeninio arba darbo kompiuterio sutvarkymas mainais į susitikimą su vadovu

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind