Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

UAB IT projektai prisistatymas

IT projektai logoUAB IT projektai – 2004 metais Vilniuje įkurta įmonė. Įmonės veikla - kompleksiniai IT sprendimai įvairių verslo sričių įmonėms. Gerai suvokiame jaunų, besikuriančių įmonių reikmes, nes patys šių reikmių turėjome.

Dalyvaudami savo klientų projektuose sukaupėme įvairialypės patirties, kuri leidžia glaudžiai suderinti technologiją su kūryba. Vienodai gerai suvokiame ir programuotojo, ir dizainerio "pasaulį".

Patirtis įvairaus sudėtingumo IT projektuose leidžia būti Jūsų atstovu arba nepriklausomu konsultantu analizuojant ir diegiant informacines sistemas kartu su stambiosiomis IT įmonėmis.

Patirtis, sukaupta prižiūrint įvairių įstaigų kompiuterines sistemas, leidžia pasiūlyti Jums tinkamiausią biuro įrangą, bei tinkamiausią kompiuterių tinklo, serverio sprendimą.

Patirtis leidybos bei dizaino srityje, leidžia siūlyti firminio stiliaus kūrimo paslaugas, bei skoningai apipavidalintus IT sprendimus.

Jei atskirai paslaugai esame per silpni, žinome kas gali tai atlikti puikiai. Šiuo atveju, suteiksime Jums profesionalų patarimą.

Esame atviri Klientams ir žinome, kad mūsų "žinau-kaip" ("know-how") Jums reikalingas.

IT projektai komanda

UAB "IT projektai" komanda

Ryšių su klientais valdymas, bendras darbo kalendorius, užduotys, elektroninis paštas, dokumentai, sąskaitų apskaita už mėnesinį mokestį.
Verslo valdymo sistemos Group office nuoma

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind