Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Svetainėje yra išvardinta daug paslaugų, ar jas visas ir atliekate? Ar įmanoma jas visas atlikti kokybiškai?

Atsakymas: Kai kurias sritis esame pilnai įvaldę ir paslaugas čia atliekame pilna apimtimi. Visų kitų - turbūt ir neįmanoma gerai ir kokybiškai atlikti grupelei žmonių. Bet mes to ir nesiekiame ir neteigiame, kad darome viską patys. Turim draugų visoje Lietuvoje ir užsienyje, žinome kainas, žinome kaip vertinti paslaugas ir prekes, todėl galime kvalifikuotai rinktis ir Jums padėti. Mes kaip ir tie mėlyni, kuriuos matote viršuje, dėliojame dėlionę iš atskirų paslaugų gabalėlių, kad Jums nereikėtų rūpintis dėl bendro vaizdo.

Klausimas: Skrajutėje (žr. skrajutę) rašote, kad nemiegate, neatostogaujate ir nepietaujate?

Atsakymas: Mes ir miegam, ir pietaujam, ir atostogaujam - tik mūsų daugiau, todėl galime paskirstyti resursus: kad būtume šalia, kada labiausiai reikia.

Klausimas: Skrajutėje (žr. skrajutę) rašote, kad galite surengti vakarėlį?

Atsakymas: Na, tikrai galim padėti suorganizuoti reikalingą vaizdo, garso arba foto techninę įrangą, apšvietimą, video filmuką arba muziką. Kitais dalykais, matyt, rūpinsis kiti.

Klausimas: Kokios yra paslaugų kainos?

Atsakymas: Vidutinės. Nei didelės, nei mažos. O kaip pasakyti didelė ar maža yra automobilio kaina? Už kokybę, saugumą, patvarumą juk mokam daugiau ir sakom: "gera kaina". Kainą mes skaičiuojame atsižvelgdami į tai, - kokią apčiuopiamą naudą galime suteikti savo klientams. Dažnai tenka ir kelias savaites dirbti už šimtą litų, nes dėl "Dangaus parėdymo" viskas iš eilės nesiseka. Mes neskaičiuojame pinigų už neatliktą darbą.

Klausimas: Kaip užsisakyti paslaugas arba nusipirkti prekę?

Atsakymas: Paprasčiau nebūna - paskambinti arba užpildyti paslaugų užsakymo paraišką: http://www.it-projektai.eu/lt/it-projektai-paslaugu-uzsakymas. Mes Jums kaip mat paskambinsime.

Klausimas: "Openmind" tai kaip "Manjana"?

Atsakymas: "Openmind" (liet. atviras protas), mūsų manymu, - tai atviras požiūris į naujoves ir įvairovę, sveiko proto, racionalumo, atvirumo ir nuoširdumo sinonimas.

Klausimas: Kiek laiko dirbate Lietuvos rinkoje?

Atsakymas: Dirbame nuo 2004 metų.

Ryšių su klientais valdymas, bendras darbo kalendorius, užduotys, elektroninis paštas, dokumentai, sąskaitų apskaita už mėnesinį mokestį.
Verslo valdymo sistemos Group office nuoma

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind