Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

Skolų / žalų apskaitos posistemė

Posistemę sudaro sutarčių, suteiktų limitų, sąskaitų apskaitos, išieškojimo moduliai. Sutarčių modulyje yra saugomos klientų įsipareigojimų sąlygos. Limitų modulyje aprašomi tarpusavio atsiskaitymų apimčių dydžiai - limitai (jei tokie yra). Sąskaitų modulyje registruojamos (importuojamos) visos tarpusavio atsiskaitymų sąskaitos. Jei klientai vėluoja atsiskaityti - tokios sąskaitos yra specialiai pažymimos ir su jomis pradedamas ikiteisminis išieškojimo procesas. Išieškojimo modulyje sukuriama darbų seka, darbai priskiriami atsakingiems asmenims ar išieškojimo įmonėms. Yra galimybė kurti primenamuosius laiškus, registruoti skambučius, planuoti susitikimus, matyti susijusią sutarčių informaciją, matyti kliento atsakingus asmenis, rezervuoti lėšas, apskaičiuoti išieškojimo išlaidas, matyti skolų ir išieškojimų istoriją.

Posistemė yra sujungta su ataskaitų moduliu, kalendoriumi, užduotimis, aktyvių užduočių / susitikimų / laiškų santraukos moduliu, adresų knygelės bei dokumentų valdymo moduliu.

Iš išorinių duomenų šaltinių yra gaunama informacija apie kliento mokumą. Sistema gali būti sujungta su registrų centro duomenų baze, bankroto departamento duomenimis, skolų išieškojimo įmonių sistemomis, interneto svetaine, k.t.

Prie sistemos gali jungtis Jūsų skolininkai, skolų išieškojimo įmonės.

Ryšių su klientais valdymas, bendras darbo kalendorius, užduotys, elektroninis paštas, dokumentai, sąskaitų apskaita už mėnesinį mokestį.
Verslo valdymo sistemos Group office nuoma

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind