Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

Nuotolinių konferencijų valdymo posistemė

Posistemė skirta nuotolinių konferencijų / mokymų organizavimui. Konferencijos administratorius sukuria konferencijos aprašą, numato konferencijos laiką, įkelia rodomą medžiagą. Nustatytu laiku visi konferencijos dalyviai gauna pakvietimą prisijungti prie konferencijos. Dalyviai prisijungia prie telefoninės konferencijos ir girdi pranešėjo balsą telefonu, o interneto svetainėje verčiami demonstruojamos medžiagos puslapiai.

Konferencijos administratoriai gali paruošti medžiagą jiems įprastu būdu: yra sukuriamas prezentacijos dokumentas (MS "Office", "Open Office", "Neo Office" priemonėmis) ir su specialia programa paverčiamas į konferencijai tinkamą formatą.

Priklausomai nuo konferencijos aprašo dalyviai gali arba negali vartyti konferencijos medžiagos puslapius. Konferencijos administratorius gali perversti puslapį visiems konferencijos dalyviams.

Administratorius ir visi konferencijos dalyviai priklausomai nuo suteiktų teisių gali matyti kitus konferencijos dalyvius, dalyvių nuotraukas ir kontaktinę informaciją.

Konferencijos aplinkoje dalyviai gali užduoti klausimus.

Septynių valandų programa: licencijų normalizavimas, nuvalymas, operacinės sistemos atnaujinimas, nemokamų pagalbinių programų įdiegimas.
Pilnas asmeninio arba darbo kompiuterio sutvarkymas mainais į susitikimą su vadovu

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind