Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

2018-08-01 "Debesų biurui" sekasi

Verslo valdymo sistemą "Debesų biuras" jau naudoja daugiau kaip 30 klientų, tokių kaip: AB Kalnapilio-Tauro Grupe, AB Kauno energija, UAB Daigai, UAB Polikopija, UAB Hirexo, LK jungtinis štabas, UAB IT projektai, UADBB Draudimo brokerių aljansas, Finansų analitikų asociacija, UAB Loginpost, UAB Sigma Solar, UAB SPA Shanti, Tarptautine felinologų asociacija Alpha Catum, UAB Investicijų ir verslo garantijos, UAB Coface Lietuva, UAB Vertimo namai, UAB IGK service, UAB Duomenys plius, UAB Eurostrategija, UAB Skaitmeninė akis, UAB Fingrupė, UAB Industrijos garantas, UADBB Kreditų draudimo brokeris, UAB Bonus vita, Asociacija Riešės bendruomenė, ...

Verslo valdymo sistemoje įdiegti gamybos valdymo, dokumentų valdymo, ryšių su klientais, sąskaitų valdymo, sandėlio valdymo posistemės.

Verslo valdymo sistema suintegruota su įvairiomis buhalterinėmis programomis, dokumentų valdymo sistemomis, valstybės duomenų registrais, telefonų stotelėmis, mobiliais telefonais, planšetėmis, išorinėmis pašto ir kalendoriaus sistemomis, pagalbos (helpdesk) sistemomis, TeamViewer platforma.

Kreipkitės, įdiegsim!

2017-06-07 Nauji horizontai ir prioritetai

Švenčiame gimtadienį ir keičiame prioritetus.

Nuo šiol mūsų įmonės veikloje bus mažiau IT priežiūros, daugiau programavimo.

Susipažinkite. Verslo valdymo sistema "Debesų biuras":

2014-07-21 Atnaujinome Teamviewer nuotolinės pagalbos sistemą

Atnaujinome savo nuotolinės pagalbos sistemą Teamviewer iki naujausios versijos.

Naujoji pagalbos sistema turi daug nuostabių savybių:

 • maksimalus saugumas;
 • galimybė dirbti su Windows, Mac, Linux, iPhone / iPad ir Android sistemomis;
 • veikia be specialaus konfigūravimo;
 • pagalbos seanso metu galima rašyti teksto žinutes, skambinti, siųsti dokumentus, užmegzti video pokalbį, organizuoti kelių žmonių pokalbį;
 • yra galimybė prikelti "užmigusį" kompiuterį (angl. "wake on LAN");
 • nuotolinis spausdinimas;
 • galimybė stebėti darbo vietos statusą;
 • k.t.

Jūsų operacinei sistemai pritaikytą nuotolinės pagalbos programos versiją rasite čia.

2014-06-07 Mums jau 10 metų!

Šiemet švenčiame 10 metų gimtadienį. Tikimės, kad sekantys 10 metų bus dar sėkmingesni.

Gimtadienį pasitinkame su pilnai atnaujinta IT priežiūros programine įranga:

 • įdiegėme naują IT projektai pagalbos sistemą. Pagalbos sistemoje nuo šiol automatiškai užregistruojami visi praleisti skambučiai, visi laiškai su užduotimis, t.y. visi Jūsų paklausimai, komentarai, susiję dokumentai, užduočių įvertinimai;
 • atnaujinome ir išplėtėme prižiūrimos įrangos (ir techninės, ir programinės) duomenų bazę. Dabar patalpų ir logines tinklo schemas generuojame automatiškai;
 • išplėsta stebėjimo sistema. Dabar daug anksčiau galime nuspėti būsimas problemas;
 • atnaujintos ir automatizuotos visos veiklos procedūros. Iš sistemos galima tiesiogiai sugeneruoti veiklos tęstinumo plano dokumentą, profilaktinių ir einamųjų darbų žurnalus;
 • įdiegta nauja dokumentų valdymo sistema. Visus dokumentus dabar galime generuoti, pasiekti ir valdyti iš visų savo įrenginių, pačiose kebliausiose situacijose;
 • įdiegtas papildomas paslaugų kontrolės mechanizmas;
 • patobulintas sąskaitų išrašymas.

Naujoje sistemoje sudėti visi mūsų ir mūsų klientų lūkesčiai. Įdiegta virš 200 įvairaus pobūdžio pakeitimų. Tai yra žymaus kokybinio šuolio pretekstas ir garantas! Tai yra mūsų "žinau-kaip". Kreipkitės!

2013-11-15 Įvyko oficialus Visorių informacinių technologijų parko atidarymas

Naujame pastate jau yra įsikūrusios 22 įmonės, kuriose dirba apie 500 aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

"Tai vilnietiškas Silicio slėnis. Dar 2002 m. Vilniaus miesto savivaldybė tapo Visorių informacinių technologijų parko steigėja ir dalininke, gaila, kad taip ilgai užtruko strateginius planus paversti realybe. Džiaugiuosi, kad darbo vietų skaičius šiame vilnietiškame Silicio slėnyje tik didėja. Bendras skaičius jau apie 2 tūkst. Labai svarbu, kad darbdaviai stengiasi vykdyti Vilniaus miesto pažadus – siekti atlyginimo vidurkio ne mažiau 5 tūkst. Lt 2020 m. Čia atlyginimų vidurkis yra beveik dvigubai didesnis nei Lietuvos vidurkis – yra netoli 4 tūkst. Lt popieriuje", - atidaryme sakė Vilniaus meras A.Zuokas.

A.Zuokas juokavo, kad Visorių pavadinimas kilo nuo to, kad čia renkasi orūs visažiniai.

Naujas 7300 kv.m. parko pastatas su verslo inkubatoriumi ir visa reikalinga infrastruktūra yra skirtas įmonėms investuojančioms Santaros slėnyje. Investicijos į pastatą ir infrastruktūra siekė 22 mln. litų.

2002 m. Vilniaus miesto savivaldybė tapo Visorių informacinių technologijų parko steigėja ir dalininke. Šiandien Lietuvišku Silicio slėniu tapti pretenduojantis parkas tapo rekordinių privačių investicijų traukos centru. Trys lietuviškos kilmės bendrovės: „BOD Group“, UAB „Biotechpharma“ ir UAB „Viltechmeda“ (MOOG) į Parko plėtra jau yra investavusios daugiau nei 100 mln. litų.. Šios įmonės pasižymi ypač sparčiu augimu, kryptingomis investicijomis į technologijas, glaudžiais ryšiais su akademine bendruomene bei aiškia orientacija į eksportą.

Privačių bendrovių investicijos į parko plėtra tęsiasi ir toliau. 2014 m. investicijos turėtų siekti 150 mln. litų, bus sukurta dar 500 naujų darbo vietų.

Straipsnis paskelbtas pagrindiniuose dienraščiuose: www.alfa.lt, www.delfi.lt, www.lrytas.lt, www.balsas.lt, www.diena.lt.

2013-06-13 Įsikūrėme Visorių informacinių technologijų parke

Mus rasite adresu: Mokslininkų g. 2a (144 kabinetas), LT-08412 Vilnius

Viešoji įstaiga Visorių informacinių technologijų parkas (VITP) įsteigta 2002 m. Su informacinėmis technologijomis susijusi mokslinė veikla vykdoma nuo 1986 m., kai į Visorius atsikėlė Matematikos ir informatikos institutas, kūrėsi informacinių technologijų verslo įmonės. Šiuo metu čia dirba apie 700 IT srities specialistų. VITP steigėjos, verslo įmonės nuo 2000 m. įsteigė daugiau nei 200 naujų darbo vietų kurdamos naujus produktus Lietuvos rinkai ir plėsdamos eksportą.

Visorių informacinių technologijų parkas yra integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santara" dalyvis. VITP siekia:

 • kurti palankią infrastruktūrą inovacinių ir technologinių įmonių steigimuisi ir augimui, sudaryti prielaidas naujų technologijų kūrimui ir mokslo rezultatų taikymui versle;
 • skatinti informacinių technologijų verslo, mokslo ir studijų integraciją, kuri prisidėtų prie eksporto plėtros, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos; prisidėti prie Vilniaus, kaip vientiso žinių ekonomikos branduolio, formavimo.
Plačiau apie VŠĮ Visorių informacinių technologijų parką

2012-11-05

Antrus metus iš eilės gauname mokių ir patikimų įmonių sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje 2012".

Sertifikuotų įmonių sąrašas

2012-06-31 IT projektai sėkmingai įgyvendino ES finansuojamą projektą

UAB „IT projektai“ įgyvendino projektą „Darbo našumo didinimas diegiant spaustuvės informacines sistemas UAB „Daigai” pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „E – Verslas LT“, kurio metu sukurta bei įdiegta gamybos valdymo programa. 2011 m. liepos 15 d. buvo pasirašyta projekto Finansavimo ir administravimo sutartis Nr. S-VP2-2.1-ŪM-02-K-02-233, pagal kurią projektui įgyvendinti buvo skirtos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšos. Projektas įgyvendintas už 130.791,00 Lt sumą, iš jų 65.395,50 Lt buvo skirta iš ES fondų.

Projekto „Darbo našumo didinimas diegiant spaustuvės informacines sistemas UAB „Daigai” vykdymo metu buvo įsigyta buhalterinės apskaitos programa bei sukurta ir įdiegta gamybos valdymo programa, kuri apjungė atskirus verslo procesus į vientisą kompleksinį gamybos optimizavimui skirtą pilnai tarpusavyje integruotą sistemą. Buvo sukurtos ir įdiegtos 6 posistemės:

 • Klientų aptarnavimo (pardavimų) ir resursų (žinių) valdymo posistemė;
 • Gamybos posistemė;
 • Tiekimo posistemė;
 • Sandėlio logistikos (atsargų valdymo) posistemė;
 • Personalo apskaitos posistemė;
 • Veiklos kaštų apskaitos posistemė.

Įgyvendintas projektas leis plėsti technologiškai sudėtingesnių ir atitinkamai didesnę pridėtinę vertę turinčių gaminių gamybos apimtis, racionaliau išnaudoti darbo jėgos resursus.

Projekto įgyvendinimo trukmė: 10 mėnesių.

Projekto įgyvendinimo vieta: Parko g. 1, Avižieniai, Vilniau raj.

2012-02-02

Artėja naujo parasparnių sezono atidarymas Trakuose. Čia ir vėl dalyvaus "IT projektai" parasparnis. Šia proga skelbiame 2011 metų pasiekimus.

Parasparnis 2011 metais dalyvavo:

 • 2011-02-14/16 Lietuvos parasparnių tikslaus nusileidimo čempionate, Trakai (Lietuva),
 • 2011-02-11 Parasparnių tikslaus nusileidimo taurės 1-ame ture, Trakai (Lietuva),
 • 2011-03-18 Parasparnių tikslaus nusileidimo taurės 2-ame ture, Stubai (Austrija),
 • 2011-03-26 Parasparnių tikslaus nusileidimo taurės 3-iame ture, Vrsac (Serbija),
 • 2011-06-23/26 Žemaitijos taurėje, Kartena (Lietuva),
 • 2011-09-23 Parasparnių tikslaus nusileidimo taurės 5-ame ture, Wasserkupe (Vokietija),
 • 2011-07-19/21 Atvirame Čekijos tikslaus nusileidimo čempionate, Kučice (Čekija),
 • 2011-07-22/31 Pasaulio tikslaus nusileidimo čempionate, Kunčice (Čekija),
 • 2011-08-21/27 Lietuvos parasparnių čempionate, Kobarid (Slovėnija),
 • 2011-09-3/4 Panevėžio taurėje, Panevėžys (Lietuva).

Pasiekimai (moterų įskaita):

 • Lietuvos parasparnių TN čempionate 2 vieta,
 • PGAWC Stubai - 3 vieta (19 dalyvių),
 • Finalinėj PGAWC lentelėje 5 vieta (29 dalyvės),
 • Pasaulio TN čempionate 7 vieta (25 dalyvės),
 • Lietuvos parasparnių čempionate 3 vieta,
 • Žemaitijos taurės TN - 2 vieta bendroje įskaitoje (19 dalyvių),
 • Žemaitijos taurė XC - 3 vieta bendroje įskaitoje (19 dalyvių).

http://vimeo.com/31509944
http://vimeo.com/31498818
http://vimeo.com/28777320

2011-11-02 Esame stipriausi Lietuvoje

Esame patikimi ir laiku vykdome visus savo finansinius įsipareigojimus.

Gavome specialų sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje 2011", kuris verslo partneriams ar klientams patvirtina, kad esame patikimi ir laiku vykdome bei vykdysime savo finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant "Stipriausi Lietuvoje 2011" sertifikatą - aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.

Plačiau apie sertifikatą skaitykite čia: http://www.creditinfo.lt/sertifikuotosimones. Sertifikato originalas: Certificate IT projektai.

2011-10-05

In memoriam: Steve JobsIn memoriam: Steve Jobs

 

 

 

 

2011-09-01

Verslo valdymo sistemos "Group office" pagrindu įdiegėme naują klientų valdymo programinę įrangą.

Turime nuostabų įrankį, kuris leidžia visapusiškai tenkinti Jūsų poreikius.

2011-06-07

Švenčiame 7 įmonės gimtadienį. Jau 7 metai mes kartu su Jumis.

2011-04-01

Startuoja nauja UAB IT projektai svetainė ir klientų zona. Dabar mes identifikuojamės su tais mėlynais žmogeliukais, kurie dėlioja sudėtingą IT paslaugų dėlionę.

Naujoje svetainėje - naujos priemonės ir galimybės. Dabar galite:

 • atsisiųsti mūsų nuotolinės priežiūros programą;
 • užregistruoti savo problemą IT pagalbos centre - tai yra greičiau ir patogiau nei skambinti, nes problema iš karto patenka atsakingam asmeniui;
 • užsakyti paslaugą.

Svetainė yra integruota su klientų zonos informacine sistema, kuri yra sukurta darbo grupėje sistemos "Group Office" pagrindu. Klientų zonoje dabar:

 • galėsite matyti visas Jums suteiktas paslaugas bei užsisakyti naujas paslaugas;
 • matyti suplanuotus bei atliekamus darbus bei stebėti darbų eigą;
 • naudotis įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis: automatiniu atostogų pranešimo generatoriumi, įvairių dokumentų konvertavimo priemonėmis...;
 • tiesiogiai pabendrauti su mūsų kolegomis;
 • peržiūrėti ir atsisiųsti išrašytas sąskaitas, suteiktas licencijas, schemas ir planus;
 • k.t.

2011-04-01

Teikiame ieškinį teismui dėl neleistino interneto vardo www.itprojektai.lt naudojimo.

2011-03-30

Iš kelionių sugrįžo UAB IT projektai parasparnis su džiugia žinia apie Lietuvos parasparnių tikslaus nusileidimo rinktinės pasiekimus:

Lietuvos parasparnių tikslaus nusileidimo rinktinė sėkmingai pasirodė Pasaulio taurės (PGAWC) etapuose, kurie vyko kovo 18-20 d. Austrijoje, Stubai bei kovo 25-27 d. Serbijoje, Vrsac. Po atkaklios kovos Austrijoje lietuvės grįžo su apdovanojimais. Rimantė Verbylaitė moterų įskaitoje užėmė 3-iąją vietą, Jolanta Romanenko - antrąją. Susumavus visų vykusių Pasaulio taurės etapų rezultatus, pilotės įsitvirtino prizinėse vietose taip pat. Serbijoje puikius rezultatus parodė komandos kapitonas Jurijus Jakovlevas, bendroje įskaitoje užėmęs 6-ąją vietą iš 104 pilotų.

2011-03-08

Sveikiname savo pagrindinių klientų moteris su Kovo 8 diena ir teikiame po tulpę.

2011-01-18

Pradedame dirbti su interneto svetainėms skirta turinio valdymo sistema Joomla 1.6. Daug nuostabių pakeitimų sistemoje. Gera sistema tampa dar geresnė!

2010-12-02

Startuoja mūsų reklama devintus metus leidžiamame žurnale "Aviacijos pasaulis". Jei kreipsitės į mus ir nurodysite kokiame žurnalo numeryje kuriame puslapyje pastebėjote šią reklamą, mes suteiksime Jums reikalingų paslaugų su žymia nuolaida.

2010-12-01

Pradedame teikti naujas paslaugas - auditorinius mokymus. Iki šiol apsiribojome individualiais mokymais. Galime atvykti pas Jus arba į Jūsų nurodytą vietą ir pamokyti Jūsų kolegas dirbti su pačiomis įvairiosiomis programomis bei operacinėmis sistemomis. Daug patirties turime su Apple programine įranga, turime MS Office biuro programų mokymo planus, mūsų "arkliukas" - atvirojo kodo programos (Open Office, Libre Office, k.t.). Galime pasiruošti įvairias temas. Kreipkitės dėl visų poreikių - tikrai padėsim.

2010-11-26

Pradedame dirbti su nauja darbo grupėje sistemos "Group Office" versija. Naujoji versija pilnai interaktyvi. Komponentai veikia nuostabiai. Netrukus būsime pasiruošę programuoti bei keisti šią sistemą, taip, kaip tai darėme su ankstesniosiomis sistemos versijomis. Sistema tinkama visų įmonių reikmėms. Sistema pilnai išversta į lietuvių kalbą.

Sistema "nereali" :)

Žadame sistemą diegti pagal individualius poreikius, taip pat ir nuomosime.

Kreipkitės - įdiegsime ir Jums.

2010-11-23

Tapome vieni iš 100 milijonų vartotojų besinaudojančių patogia nuotolinės priežiūros programa. Įsigijome pilną komercinę Teamviewer programos versiją.

Pasinaudodami šia programa, saugiai ir greitai galėsime suteikti Jums kokybišką ir greitą nuotolinę pagalbą.

Atsisiųsti programą galite čia.

2010-06-06

Įvyko šešerių metų įmonės gimtadienis. Gimtadienis vyko kaimo turizmo sodyboje "Pas Nijolę", esančioje Ignalinos rajone, Linkmenų seniūnijoje, Pusvarsnėlių kaime. Graži ta Lietuva.

2010-03-10

Ištestavome Citrix XEN Server virtualizacijos serveriams sprendimus.

2009-06-07

Įvyko trijų dienų jubiliejinis penkių metų IT projektai gimtadienis. Gimtadienis vyko Regininos Glebavičienės kaimo turizmo sodyboje, esančioje Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Vėlūnų kaime. Laukėme, kada aplankys mus pasieniečiai :)

2008-10-26

Ištestavome naujausią nemokamą virtualizacijos produktą Vmware ESX(i) 4.0. Esame maloniai nustebę šiuo galingu, lankščiu ir nemokamu serverių konsolidacijos sprendimu.

2008-06-08

Vyko IT projektų keturių metų gimtadienis Bertašiūnų vienkiemo sodyboje Lazdijų rajone Veisiejų seniūnijoje Bertašiūnų kaime. Sodyba šauni, linksmai pabuvom.

2007-10-22

Sėkmingai įdiegėme saugius VPN RoadWarrior prisijungimus IPCop ugniasienėse, kurias prižiūrime.

2007-06-10

Įvyko dviejų dienų trečiasis IT projektai gimtadienis ir vėl čia pat - Dalgedų sodyboje.

2007-05-18

Įsigilinome į situaciją susijusią su elektroniniu parašu mūsų šalyje. Situacija gana kebli. Daug potencialių žaidėjų, mažai veikiančių sprendimų, trūksta valstybės politikos. Sukūrėme priemonę elektroninio parašo atpažinimui. Galime kurti elektroninio parašo sprendimus.

2006-09-29

Įdiegėme pirmąją darbo grupėje sistemos "Group Office" komercinę versiją. Panašu, kad suradome tinkamą sistemą visų mūsų klientų reikmėms.

2006-06-04

Įvyko dviejų dienų IT projektai gimtadienis. Gimtadienis vyko Trakų rajone prie Vilkokšnio ežero esančioje Dalgedų sodyboje. Labai šauni sodyba, apsilankysime ir vėl.

2006-02-10

UAB IT projektai pradeda dirbti išskirtinai su Apple kompiuteriais, nes mano kad jie taupo laiką ir leidžia dirbti kokybiškiau.

2005-11-08

Programuojame pirmą interneto svetainę su Joomla turinio valdymo sistema. Anksčiau naudojome Mambo. Joomla "gimė" iš Mambo projekto. Visai linksma svetainė gavosi. Žiūrėkite čia: www.vdc.lt.

2004-06-07

Įkurta įmonė UAB "IT projektai".
feed-image RSS 2.0
Septynių valandų programa: licencijų normalizavimas, nuvalymas, operacinės sistemos atnaujinimas, nemokamų pagalbinių programų įdiegimas.
Pilnas asmeninio arba darbo kompiuterio sutvarkymas mainais į susitikimą su vadovu

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind