Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

Adresas ir svetainės talpinimas

Kur svetainės talpinimo paslaugos yra geriausios? Ten, kur serverio galimybės atitinka interneto projekto reikalavimus.

Interneto adreso registravimas

Renkant interneto svetainei adresą nepamirškite, kad trumpasis adresas pvz.: www.123.lt nebūtinai bus ypatingai sėkmingas. Jei planuojate konkrečios paslaugos reklamą internete ir optimizavimą paieškos sistemoms, galimi kiti adreso pasirinkimo scenarijai pvz.: www.mano-paslauga-kurios-visi-labai-iesko.lt. Kodėl? Pasikonsultuokite.

Dėmesio! Dėl didėjančios konkurencijos interneto erdvėje ir IT paslaugų rinkoje vis dažniau pasitaiko atvejų, kai naujai įsteigtos įmonės pvz.: UAB "Zuikio ausys" interneto adresas www.zuikioausys.lt jau būna užregistruotas. Nepamirškite, kad įregistruotos įmonės vardas yra viešai prieinamas visiems, todėl, jei norite turėti įmonės vardą atitinkantį adresą savo rankose, pasirūpinkite juo prieš registruodami įmonę. Rekomenduojame netikrinti interneto vardo užimtumo per registruojančių įmonių pateikiamus įrankius. :)

Serverių nuoma ir svetainių talpinimas

Šiuo metu naudojamės UAB "Interneto vizija" / Serveriai.lt paslaugomis. Manome, kad jų serveriai ir juose esančios galimybės optimaliai atitinka standartinių interneto projektų reikalavimus. Be to, esame geriausiai susipažinę su šių serverių architektūra, todėl mūsų naudojamos Joomla turinio valdymo sistemos diegimas nesukuria papildomų problemų.

Specialiems projektams nuomojame tris dedikuotus serverius. Čia diegiame nestandartinius sprendimus, reikalaujančius papildomos programinės įrangos arba individualių serverio nustatymų. Esame laisvi pasirinkti kitas hostingo kompanijas, jei interneto projektui keliami specialūs reikalavimai.

Jei Klientui patogiau visas paslaugas gauti iš vienos įmonės, tai svetainę talpiname savo dedikuotame serveryje.

Prieš IT auditą pasirašoma konfidencialumo sutartis. Analizuojama techninės ir programinės įrangos būklė. Parengiamas detalus sutvarkymo planas.
Nemokamas, išsamus IT auditas prieš pasirašant sutartį

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind