Esame šalia,
kada labiausiai reikia!
+370 5 2670707

Nuotolinė pagalba

Atsisiųskite ir įdiekite nuotolinės priežiūros programą, skirtą Jūsų operacinei sistemai.

win

Programas kitoms operacinėms sistemoms bei diegimo aprašymą rasite čia:

IT pagalbos centras

Siųskite registruotą pranešimą apie iškilusią problemą ir nedelsiant su Jumis susisieks atsakingas asmuo.

Spauskite nuorodą ir išsiųskite registruotą pranešimą:

Paslaugų užsakymas

Nedelsiant atsiųsime išsamų, apgalvotą pasiūlymą, jei dėl jo kreipsitės. Kainos bus nurodytus su visais mokesčiais.

Atsiųskite savo kontaktus ir trumpą paslaugų aprašymą:

Klientų zona

Klientų zonoje rasite sąskaitas, galėsite matyti užregistruotų sutrikimų sąrašą, numatomus darbus, stebėjimų informaciją bei susijusius dokumentus.

Paspauskite nuorodą ir atsidariusiame lange įveskite kliento kodą, nurodytą plastikinėje kliento kortelėje:

2013-06-13 Įsikūrėme Visorių informacinių technologijų parke

Mus rasite adresu: Mokslininkų g. 2a (144 kabinetas), LT-08412 Vilnius

Viešoji įstaiga Visorių informacinių technologijų parkas (VITP) įsteigta 2002 m. Su informacinėmis technologijomis susijusi mokslinė veikla vykdoma nuo 1986 m., kai į Visorius atsikėlė Matematikos ir informatikos institutas, kūrėsi informacinių technologijų verslo įmonės. Šiuo metu čia dirba apie 700 IT srities specialistų. VITP steigėjos, verslo įmonės nuo 2000 m. įsteigė daugiau nei 200 naujų darbo vietų kurdamos naujus produktus Lietuvos rinkai ir plėsdamos eksportą.

Visorių informacinių technologijų parkas yra integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santara" dalyvis. VITP siekia:

  • kurti palankią infrastruktūrą inovacinių ir technologinių įmonių steigimuisi ir augimui, sudaryti prielaidas naujų technologijų kūrimui ir mokslo rezultatų taikymui versle;
  • skatinti informacinių technologijų verslo, mokslo ir studijų integraciją, kuri prisidėtų prie eksporto plėtros, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos; prisidėti prie Vilniaus, kaip vientiso žinių ekonomikos branduolio, formavimo.
Plačiau apie VŠĮ Visorių informacinių technologijų parką
Septynių valandų programa: licencijų normalizavimas, nuvalymas, operacinės sistemos atnaujinimas, nemokamų pagalbinių programų įdiegimas.
Pilnas asmeninio arba darbo kompiuterio sutvarkymas mainais į susitikimą su vadovu

Apple kompiuteriai

Apple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

Padedame įsigyti, prižiūrime, konfigūruojame, mokome ir konsultuojame!

Kreipkitės, padėsim!

Apple kompiuteriai
Kompleksinė IT outsource priežiūraKompleksinės IT priežiūros kliento krepšelisĮmonės įvaizdžio formavimasTechninė priežiūraMokymas ir konsultavimasDiegimas ir integravimasSaugumo užtikrinimasIT vadybaVerslo valdymo groupware sistema Group officeRyšių su klientais valdymo (CRM) posistemėInterneto svetainių kūrimas su JoomlaOptimizavimas paieškos sistemoms SEF, SEONuotolinė IT priežiūra su TeamViewerSistemų stebėjimas su SpiceworksUgniasienės su IPcopVirtualizacijos sprendimai su VMwareAuditoriniai IT mokymaiIndividualūs IT mokymaiIšvykstamieji IT mokymaiApple Macintosh kompiuteriai laisvalaikiui ir verslui

© 2011 UAB "IT projektai" - Outsource | Opensource | Openmind